Sesje komunijne

Sesje komunijne. Zaczyna się sierpień i wiem, że może to nie jest najlepszy czas na temat komunii. Jednak wracam do tego tematu z kilku powodów. Z braku czasu i dużej ilości pracy przy sesjach fotograficznych dopiero teraz mam chwilkę by o tym napisać. Dopiero teraz mogę zaprezentować sesje komunijne, które wykonałam w tym roku. Wiele godzin poświęconych na obróbkę zdjęć spowodowały, że nie aktualizowałam informacji na mojej stronie.

Postanawiam wrócić do regularnego umieszczania wpisów i prezentowania zdjęć na mojej stronie. Wracając do komunii. Sezon 2022 w moim przypadku trwał od początku maja do połowy czerwca. Z moją współpracownicą zrobiłyśmy naprawdę sporo sesji komunijnych. Bardzo owocny sezon pod względem ilości sesji i fajności moich modeli. Może się powtarzam, ale w tym roku spotkałyśmy wiele fajnych modelek i modeli komunijnych. Wszyscy świetnie pozowali i dzięki temu powstały naprawdę śliczne komunijne kadry. Wiele z tych zdjęć to fotografie rodzinne, pełne ciepła i bliskości. Wreszcie po pandemii widać prawdziwą radość ze spotkań rodzinnych. Radość z przebywania ze sobą i nieskrępowanego pozowania. Zresztą nie będę ukrywać, że dla mnie to też była ogromna przyjemność. Szalałyśmy w plenerach z naszymi modelami i dzięki temu nasze portfolio wzbogaciło się o prześliczne zdjęcia

Nie będę się wiele rozpisywać na ten temat. Niech raczej zdjęcia same przemówią. Poniżej prezentuję nasze tegoroczne efekty sesji komunijnych. Zdjęcia z sesji powstały w naprawdę pięknych miejscach i tematy tych sesji są uzgodnione i zaakceptowane przez naszych modeli.

sesja komunijna
sesje komunijne
plener komunijny
sesja komunijna w parku
zdjęcia komunijne
portret komunijny