sesje z okazji Dnia Mamy

Sesje z okazji Dnia Mamy. W zeszłym roku wykonywanie sesji od marca do czerwca było bardzo ograniczone przez ogłoszony wtedy lockdown. Ten rok nie zapowiada się zbyt optymistycznie. Po pierwsze wiele osób ogranicza kontakty z obcymi i przez to sesji jest mniej. Po drugie pogoda w tym roku szaleje. Jest druga połowa kwietnia, a pogoda i temperatury prawie zimowe. Jak tu cokolwiek planować

Co z sesjami w tym roku?

Ja jestem zdeterminowana by przygotować się do sesji na Dzień Mamy. Dzieci szybko rosną, a pamiątka w postaci zdjęć pozostanie na długo w rodzinnym albumie. Sesje w plenerze są naprawdę bezpieczne. Jesteśmy na świeżym powietrzu i trzymamy dystans. Dlatego jeśli tylko będziecie chętni to oczywiście sesję się odbędą w tym roku.

sesja z okazji dnia mamy
sesje okazji dnia mamy

Plenery czy studio?

Mam nadzieję, że pogoda pozwoli zrobić sesje w plenerze, ale nigdy nie wiadomo co będzie i dlatego przygotuję dekoracje w studiu. W tym roku planuję delikatną dekorację w stylu boho. Moim zdaniem będzie idealnie pasować do sesji z okazji Dnia Mamy. Oczywiście ta stylizacja jest odpowiednia do różnych rodzajów sesji. W dekoracjach boho świetnie wyjdą sesje rodzinne, dziecięce, noworodkowe i ciążowe. Już niedługo pochwalę się udekorowanym studiem, ale jeszcze czekam na zamówione elementy dekoracji.

sesja z okazji dnia mamy
sesja z okazji Dnia Mamy
sesja z okazji dnia mamy
studio fotograficzne

No to do roboty. Zapraszam na sesje, ja się już przygotowuję i startujemy.

sesja z okazji Dnia Mamy
sesja rodzinna
sesje z okazji dnia mamy
family