zdjęcia komunijne

Sesje komunijne

Sesje komunijne. W tym roku pandemia pomieszała znów wszystko jeśli chodzi o wykonywanie sesji. To już nie te czasy kiedy terminy sesji komunijnych były rezerwowane na dwa lata do przodu. W tej chwili właściwie nic nie ma pewnego. Podobnie z komuniami, nie wiemy czy w terminach majowych będą się odbywały, a właściwie czy  w ogóle będą się odbywały.

Oferta komunijna

Jak co roku mamy w ofercie różne pakiety jeśli chodzi o sesje komunijne. Jednak jak w zeszłym roku tak i w tym mamy pakiet samego pleneru komunijnego. W zeszłym roku kilka osób z tego skorzystało. Ta oferta się sprawdziła. W sytuacji kiedy dzieci komunijne będą podzielone na kilkuosobowe grupy i nie wolno będzie spotykać się na imprezach w dużym gronie to my zrobimy sesję i dziecko będzie miało fajną pamiątkę komunijną. Może to być plener samego dziecka komunijnego, ewentualnie plener z najbliższymi. Czasem w plenerze chcą wziąć udział rodzice, dziadkowie i chrzestni. Dlatego jest też taka możliwość.

Musimy jeszcze trochę poczekać zanim będzie ostateczna decyzja co do komunii, a może sezon podobnie jak w zeszłym roku rozciągnie się do września. Jesteśmy gotowi na każdą ewentualność. Mam nadzieję, że w między czasie wrócimy też do innych sesji, rodzinnych, dziecięcych, ciążowych i noworodkowych. Chętnie przyjedziemy do waszego domu i zrobimy sesje w najbardziej komfortowych warunkach dla dziecka i całej rodziny. Za chwilkę zaczną się też zdjęcia plenerowe. Uwielbiam rodzinne sesje plenerowe, bo można utrzymać dystans, ale też dlatego, że rodzinki są zrelaksowane i naturalne. Plener to fajne miejsce do wykonywania różnych sesji, dziecięcych, rodzinnych, portretowych, a nawet biznesowych. Trzeba tylko dobrze wybrać plener.

Studio fotograficzne

Dla osób, które lubią studio fotograficzne to nasze studio jest też gotowe i czeka na was z niecierpliwością. Kto chętny na sesję?

Zapraszam do oglądania zdjęć, poniżej sesje komunijne z zeszłego roku i oczywiście do rezerwowania terminów na sezon 2021.

sesje komunijne
sesje komunijne
komunijna modelka
plener komunijny
Komunijna Helenka
plenerowe zdjęcia z komunii
sesja komunijna Blanki
komunia
komunia