sesja fotograficzna

Sesje świąteczne

Sesje świąteczne trwają w najlepsze. Ten świąteczny czas jest taki szczególny i magiczny. Każdy chce dla swojej rodziny takich magicznych wspomnień. W tym roku przygotowałyśmy piękne scenki by wykonać dla was zdjęcia w świątecznym klimacie. Nie wiem jak wy ale ja uwielbiam ten klimat i przygotowuję się do tych zdjęć solidnie.

Ten rok jest dziwny, ale mam nadzieję, że nasze sesje i pamiątki w albumach, które razem zrobimy będą chociaż namiastką normalności. Cieszę się, że tak jak ja podchodzicie entuzjastycznie do tych sesji. Razem zrobimy naprawdę piękne zdjęcia. W naszym studiu możecie czuć się bezpiecznie, mamy maseczki, przerwy między sesjami są dłuższe, bo potrzebujemy czas na wietrzenie i dezynfekcję studia i nie chcemy by nasi klienci spotykali się ze sobą. Musimy przyzwyczaić się do tej sytuacji i na nowo ustalić zasady wykonywania sesji. Ja nie wyobrażam sobie listopada i grudnia bez sesji świątecznych. Odkąd prowadzę firmę zawsze takie sesje wykonywałam.

Sesje świąteczne 2020 rozpoczęte, oby dało się je do końca doprowadzić. Poniżej zdjęcia z sesji, które odbyły się w ostatnich dniach. Miłego oglądania i zapraszam na sesje.

sesje świąteczne
sesje świąteczne
świąteczne sesje dziecięce
studyjna sesja świąteczna
fotografia świąteczna
christmas sesion
świąteczne sesje rodzinne
fotografia dziecięca
świąteczne sesje dziecięce, świąteczne sesje rodzinne, fotografia rodzinna, fotografia świąteczna
sesje dziecięce
fotografia świąteczna
sesje rodzinne
fotografia rodzinna
studyjne sesje świąteczne