Sesje świąteczne

Wracamy do studia

Wracamy do studia. Tak to już najwyższy czas. Chociaż jeszcze nie wszystkie pomysły na letnie sesje zostały zrealizowane. To czas zmienić otoczenie i pstrykać w studiu. Co słychać w tym temacie? Cały czas mamy dostępną naszą scenkę boho.

sesja kobieca w stylu boho
dziecięca sesja fotograficzna
Sesja studyjna

Mamy dostępne gładkie tła i gadżety do sesji noworodkowych, urodzinowych, ciążowych i portretowych. Wracamy do studia, wracacie z nami?

fotografia noworodkowa
Fotograf rodzinny
sesja portretowa

No i oczywiście już zaczynamy przygotowania do sesji świątecznych. Dekoracje się gromadzą. Mózgi parują od pomysłów i już za moment startujemy. Jeśli wydaje Wam się, że to za wcześnie, to ja jestem innego zdania. Sesje maksymalnie możemy wykonywać do 10 grudnia by mieć czas na ich obrobienie i dostarczenie klientom. Poza tym większość osób chciałoby te sesje w weekendy, a tych terminów jest znacznie mniej. Jest jeszcze aspekt bezpieczeństwa, ponieważ nie chcemy by nasi klienci spotkali się w studiu i czekali na swoją sesję, potrzebny jest czas. Przerwy między sesjami będą dłuższe by był czas na przewietrzenie studia i wymianę kocyków i poduszek. Czekacie już na te sesje?

Świąteczne sesje studyjne
Świąteczne studio
studio fotograficzne
Świątecznie
sesje świąteczne
Sesje studyjne
Fotograf